TURNIEJ MŁODZIKÓW "O PUCHAR BURMISTRZA ZDZIESZOWIC"
TURNIEJ MŁODZIKÓW "O PUCHAR BURMISTRZA ZDZIESZOWIC" ZA NAMI!
Za nami emocjonujące rozgrywki młodzików w ramach Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Zdzieszowic!
Na szczęście pogoda w tym dniu była dla nas łaskawa
Wielkie brawa dla wszystkich drużyn za sportową rywalizację, piękne bramki i gratulujemy zwycięzcom!
Wyniki końcowe:
1 miejsce – LKS UNION Ujazd
2 miejsce – KOKSOWNIK Zdzieszowice
3 miejsce – VICTORIA Żyrowa
4 miejsce – UKS SPIDERS Krapkowice
Wielkie brawa dla wszystkich zawodników, trenerów i kibiców!
Do zobaczenia na kolejnych wydarzeniach sportowych!


