Oficjalne otwarcie basenu
Lato wraca do Zdzieszowic, a razem z nim otwarcie basenu. Już 1 czerwca 2026 roku zapraszamy wszystkich mieszkańców oraz gości do wspólnego rozpoczęcia sezonu pełnego relaksu, zabawy i wodnych atrakcji przy ul. Fabrycznej 34B w Zdzieszowicach.
Na odwiedzających czeka miejsce stworzone zarówno do aktywnego wypoczynku, jak i rodzinnego spędzania czasu. Basen sportowy i rekreacyjny, brodzik dla najmłodszych, sztuczna rzeka, zjeżdżalnia, grota sztucznej fali, wodne atrakcje i strefy relaksu sprawią, że każdy znajdzie coś dla siebie. Nie zabraknie również boiska do siatkówki plażowej, placu zabaw dla dzieci oraz mini gastronomii.
To idealna okazja, aby poczuć wakacyjny klimat, odpocząć na świeżym powietrzu i spędzić czas w wyjątkowej atmosferze. Zabierz rodzinę, znajomych i rozpocznij lato razem z MGOKSiR Zdzieszowice.
Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 11:00-19:00
Sobota - Niedziela: 9:00-19:00
Kontakt: 77 484 62 75



